Masa masy perłowej

25. Białe damy - wykonane z białej masy perłowej i srebrnych elementów: bigle oraz ozdobne szpilki bali i kuleczki, długość całych kolczyków to 8 cm. Są już u Izy.

26. Szachownice - wykonane z białej masy perłowej oraz kuleczek minerału Lapis Lazuli, a także srebrnych bigli, szpilek i kuleczek, dł. całych to 6 cm.

27. Małe turkuski - wykonane z turkusowej masy perłowej oraz przepięknych błękitnych kryształków Swarovski i elementów srebrnych - bigli, szpilek i kuleczek, dł. całych to 4,5 cm. Odnalazły swoje miejsce u Ani.

28. Różowo - turkusowe marzenia kubisty - wykonane z masy perłowej i srebrnych elementów - bigli, szpilek i kuleczek, dł. całych to aż 9 cm.

29. Fioletowo - białe marzenia kubisty - wykonane z masy perłowej i srebrnych elementów - bigli, szpilek i kuleczek, dł. całych to 9 cm. Są już własnością Magdy.

30. Zielono - fioletowe marzenia kubisty wydłużone - wykonane z zielonej i fioletowej masy perłowej oraz elementów srebrnych - bigli, szpilek i kuleczek, dł. całych to aż 12 cm. Zostały zrobione na zamówienie i są już u Magdy.

0 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...