Przełamując lody kryształowe

15. Kryształowe tancerki - wykonane z kryształków Swarovski, z elementów miedzianych: zawieszka słońce i zawieszka gwiazdka oraz duże kulki, z fragmentów srebrnych: bigle, kuleczki małe, druty, długość kolczyków wynosi 8 cm z biglami. Są u Igi.


16. Kryształowe sople - wykonane ze szklanych diamencików, kryształków Swarovski, elementów srebrnych: bigle, kuleczki, druty, dł. kolczyków to 8 cm z biglami. Były one robione na zamówienie i są już u Kasi.

17. Kryształowe kule turkusowe - wykonane ze szklanych kul fasetowanych, z kryształków Swarovski, z elementów srebrnych: bigle, kuleczki, druty, dł. kolczyków z biglami to 4cm. Znalazły swoje miejsce u Ani.

18. Kryształowe kule rude - wykonane ze szklanych kul fasetowanych, z kryształków Swarovski, z elementów srebrnych: bigle, kuleczki, druty, dł. kolczyków to 4 cm z biglami.

19. Kryształowe kule amarantowe - wykonane ze szklanych kul fasetowanych, z kryształków Swarovski, z elementów srebrnych: bigle, małe kuleczki, druty, dł. kolczyków to 4 cm wraz z biglami.

0 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...