Ważkie loty

7. Ważki zakochanych I - wykonane z kryształków Swarovski, szklanych łez, elementów srebrnych - bigli, kulek i ozdobnej szpilki bali oraz miedzianych skrzydełek i kulki, dł. całych kolczyków to 6cm.


8. Ważki tęczowe I - wykonane z kryształków Swarovski, elementów srebrnych - bigle, szpilki z zawieszką bali oraz metalowych skrzydełek oraz kulki, dł. całych kolczyków to 7,5 cm.

9. Ważki tęczowe II - wykonane z kryształków Swarovski, elementów srebrnych ( bigle, kulki) i metalowych, dł. całych kolczyków to 6cm.

10. Ważki kryształowe I- wykonane z kryształków Swarovski, elementów srebrnych: bigle, kuleczki duże i małe oraz z miedzianych skrzydeł, dł. kolczyków to 6,5 cm z biglami. Są już u Kulki.

11. Ważki zakochanych II- wykonane ze szklamnych koralików, z elementów srebrnych: bigle, małe i duże kuleczki oraz miedzianych skrzydeł, długość kolczyków wynosi 6 cm wraz z biglami. Są już z Renią.

12. Ważki kryształowe II- wykonane z kryształków Swarovski, elementów srebrnych: bigle, kuleczki duże i małe oraz z miedzianych skrzydeł, dł. kolczyków to 5,5 cm z biglami. Znajdują się już u Moniki.

13. Ważki w fioletach - wykonane z kryształków Swarovski, z elementów srebrnych: bigle, kuleczki oraz z miedzianch skrzydeł, dł. kolczyków wynosi ok. 7cm wraz z biglami. Są już u Igi.


14. Ważki trójbarwne - wykonane z kryształków Swarovski, ze szklanych łez, z elementów srebrnych: bigle, małe i duże kulki oraz z miedzianych skrzydeł, dł. kolczyków wynosi ok. 7,5 cm wraz z biglami.

1 komentarze:

ania pisze...

Ta biżuteria ma duszę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...